Specifications
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004186 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
FAIRFAX LOWER 7/8 RED HSE 16" C/O STRIPED TIE
Item No.
I011002
YEWLANDS ACADEMY 52" X 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I010907
STOCKLAND GREEN 16" X 3" CLIP-ON TIE
Item No.
I011006

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)