Spécifications
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004186 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
READ ACADEMY 39" X 2.5" STRIPED TIE
No. d'article
I010926
BEEHIVE PREP SCHOOL 39" X 2.5" STRIPED TIE
No. d'article
I010927
ST BEDES 39" X 2.5" STRIPED TIE
No. d'article
I010928
ST BONAVENTURE 52" GREEN STRIPED TIE
No. d'article
I010932

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)