Spécifications
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004186 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
ALLEYNES YELLOW 54" STRIPED TIE
No. d'article
I010839
GUNNERSBURY YELLOW 52" STRIPED TIE
No. d'article
I010812
ALLEYNES LIGHT BLUE 54" STRIPED TIE
No. d'article
I010838

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)