Specificaties
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004186 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
CARLUKE PRIMARY 45" X 2.75" STRIPED TIE
Art nr.
I010898
VALENTINE BLUE 52" X 2.75 STRIPED TIE
Art nr.
I010934
LINLITHGOW AC S1-S3 BELL 54" x 3.25" JACQUARD
Art nr.
I010920
LATYMER SCHOOL 52" X 2.75" STRIPED TIE
Art nr.
I010950

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)