Specificaties
| Description 2 | NAVY/SAXE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004186 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
MORNING-SIDE PRIMARY 45" X 2.75" STRIPED TIE
Art nr.
I010895
ST BONAVENTURE 52" X 2.75" STRIPED TIE
Art nr.
I010931
ALDRIDGE SNR 16" CLIP ON STRIPED TIE
Art nr.
I011034

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)