Specifications
| Description 2 | PURPLE/SILVER/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | FAR296A |
| Presentation | ECO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE&BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
THE VALE PRIMARY SCH HIGH VIZ BOOKBAG
Item No.
I032390
ST ANDREW'S ECONOMY GYM BAG
Item No.
I032471
NOTRE DAME SCHOOL RUCKSACK STYLE GYM BAG
Item No.
I032387

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)