Specificaties
| Description 2 | PURPLE/SILVER/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | FAR296A |
| Presentation | ECO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE&BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
FALINGE PARK/OCTAGON 45" HOUSE TIE
Art nr.
I022619
EIRIAS HIGH ROYAL 52" HOUSE TIE
Art nr.
I022541

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)