Specifiche
| Description 2 | PURPLE/SILVER/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | FAR296A |
| Presentation | ECO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE&BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
ELLIOT 48"x3" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I022550
THE DISCOVERY SCH RUCKSACK STYLE BAG
Articolo nr.
I032430
DUNBAR GRAMMAR 56" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I022443
ED ARROWSMITH PREFECT (1) 52" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I022524

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)