Spécifications
| Description 2 | PURPLE/SILVER/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | FAR296A |
| Presentation | ECO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE&BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
FALINGE PARK/OCTAGON 45" HOUSE TIE
No. d'article
I022619
FALCON BOYS PREP 52" X 3" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I022613
ST SAVIOURS SCH CLASSIC GYM BAG
No. d'article
I032393

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)