Specificaties
| Description 2 | PURPLE/SILVER/RED HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | FAR296A |
| Presentation | ECO SLEEVING |
| Product Style | 52" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | PRICE&BUCKLAND |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 52" X 2.75" |
EIRIAS HIGH GOLD 52" HOUSE TIE
Art nr.
I022538
FALINGE PARK/COLLAS 45" HOUSE TIE
Art nr.
I022616
EIRIAS HIGH RED HOUSE 52" TIE
Art nr.
I022539

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)