Specifications
| Description 2 | MAROON/ROYAL BLOCK STRIPES |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | LOWER |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
BS PETERBOROUGH PURP 16" JACQUARD CLIP ON TIE
Item No.
I021818
BRUSSELS INTERNATIONAL CATHOLIC 52" x 3" JACQ TIE
Item No.
I021802
CALDICOT LOWER SCH 16" X 3 CLIP ON TIE
Item No.
I021877
CANFORD HEATH JUNIOR 14" x 2.75" CLIP ON TIE
Item No.
I021891

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)