Spécifications
| Description 2 | MAROON/ROYAL BLOCK STRIPES |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | LOWER |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
BOURNESIDE 6TH 56" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I021709
BISHOP WORDSWORTH HOUSE TIE 52"
No. d'article
I021593
BOX HILL 6TH FORM 52" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I021722
FOSTERS PRIMARY CLASSIC GYM BAG
No. d'article
I030755

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)