Specificaties
| Description 2 | MAROON/ROYAL BLOCK STRIPES |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | LOWER |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
CCB 6TH FORM 56" X 3.5" POLY JACQUARD TIE
Art nr.
I021931
ICKWORTH PARK CLASSIC GYM BAG
Art nr.
I030902
BRYONY SCHOOL 39" X 2.5" SCHOOL TIE
Art nr.
I021813
CHEADLE HULME JNR SCH 45" SCHOOL TIE
Art nr.
I021984

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)