Specifications
| Description 2 | MAROON/ROYAL BLOCK STRIPES |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | LOWER |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
ST MARY'S CATHOLIC CLASSIC GYM BAG
Item No.
I030973
K G J S FLEECE SCARF
Item No.
I031065
BRYNTEG 6TH FORM 52" X 3" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I021807
CHESTNUT GROVE BOTTLE HSE 54" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I022005

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)