Specificaties
| Description 2 | MAROON/ROYAL BLOCK STRIPES |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | LOWER |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 54" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 54" X 3" |
COLESHILL SCHOOL 16" CLIP ON JACQUARD TIE
Art nr.
I022159
CARDINAL VAUGHAN 6TH 56" X 3" SCHOOL TIE
Art nr.
I021901
CHRIST THE REDEEMER 39" SCHOOL TIE
Art nr.
I022050
CAMBRIDGE GMR 6TH 54" POLY JACQUARD TIE
Art nr.
I021882

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)