Specifications
| Description 2 | MAROON/EMERALD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 004266 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
UCS JUNIOR GREY 48" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I025774
VARNDEAN HOUSE - 52" POLY JACQUARD TIE
Item No.
I025804
TUDOR ROSE 11" ELASTIC JACQUARD TIE
Item No.
I025755

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)