Spécifications
| Description 2 | MAROON/EMERALD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 004266 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
TRINITY 7/9 YEARS POLY JACQUARD 52" TIE
No. d'article
I025738
UCS JUNIOR GREY 48" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I025774
WARMINSTER POLY 52" JACQUARD TIE
No. d'article
I025851

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)