Specificaties
| Description 2 | MAROON/EMERALD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 004266 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
TWIS WEBBER - 45" SCHOOL TIE
Art nr.
I025874
TUDOR ROSE 45" POLY JACQUARD TIE
Art nr.
I025754
UCS JUNIOR ROYAL 48" POLY JACQUARD TIE
Art nr.
I025775

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)