Spécifications
| Description 2 | MAROON/EMERALD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 004266 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 48" X 2.75" |
BRIDGE LEARNING CAMP 16" X 2.75" CLIP-ON
No. d'article
I013660
WESTBOURNE OTTER 48" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I025945
BRIDGE LEARNING CAMP 16" X 2.75" CLIP ON
No. d'article
I013666
UCS JUNIOR GREY 48" POLY JACQUARD TIE
No. d'article
I025774

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)