Spécifications
| Description 2 | NAVY/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006327 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
BEARSDEN PRIMARY 39" SCHOOL TIE
No. d'article
I021484
ST GEORGE'S CATH PRI SCH JUNIOR BACKPACK
No. d'article
I029712

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)