Specificaties
| Description 2 | NAVY/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006327 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
MILFORD JUNIOR SCHOOL TOP DRAWSTRING BAG
Art nr.
I015532
ST JOSEPHS LOCKER BAG
Art nr.
I015523
ASHFOLD 39" SCHOOL TIE
Art nr.
I021370
ARDEE ELASTIC STRIPE TIE
Art nr.
I021323

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)