Specifications
| Description 2 | NAVY/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006327 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
CHASE BRIDGE LEGIONNAIRES HAT
Item No.
I015537
STANLEY PARK HIGH CLASSIC BACKPACK
Item No.
I030050
BERNARDS HEATH RUCKSACK STYLE BAG
Item No.
I030007
ASHFOLD 39" SCHOOL TIE
Item No.
I021370

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)