Specifications
| Description 2 | NAVY/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006327 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
ALBYN 45" SCHOOL TIE
Item No.
I021261
*DO NOT USE *COSTON JUNIOR BACKPACK
Item No.
I015510
BICKLEY PARK SCHOOL LARGE KIT BAG
Item No.
I030190

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)