Specifiche
| Description 2 | NAVY/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006327 |
| Presentation | NO SLEEVES/BAR REQ |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
WOODCOTE TOP DRAWSTRING BAG
Articolo nr.
I030217
ABBOTS HALL SCHOOL EXPANDABLE BOOKBAG
Articolo nr.
I030347
WHYTELEAFE SCHOOL INFANT BACKPACK WB
Articolo nr.
I030330
RBCS BOOT BAG O/S
Articolo nr.
I029826

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)