Spécifications
| Description 2 | NAVY/CHESTNUT |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004129 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
NORTHDOWN 9" ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I010344
CLIFTON LODGE ELASTC STRIPED TIE
No. d'article
I010408
BRENCHLEY B MATFIELD ELAST. STRIPED TIE
No. d'article
I010378
FORTHVIEW PRIMARY 39" STRIPED TIE
No. d'article
I010349

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)