Specifications
| Description 2 | NAVY/CHESTNUT |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004129 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
SILVERHILL - 45" STRIPED TIE
Item No.
I010337
ST GREGORYS 39" STRIPED TIE
Item No.
I010400
GLENBURNE 16" STRIPED TIE
Item No.
I010367

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)