Specifications
| Description 2 | NAVY/CHESTNUT |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004129 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
NORTHDOWN 45" X 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I010342
GLENBURNE 16" STRIPED TIE
Item No.
I010367
NORTHBRIDGE SCHOOL 39" STRIPED TIE
Item No.
I010422

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)