Specificaties
| Description 2 | NAVY/CHESTNUT |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004129 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 39" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 39" X 2.5" |
SILVERHILL - 45" STRIPED TIE
Art nr.
I010337
ST GREGORYS 39" STRIPED TIE
Art nr.
I010400
GLENBURNE 16" STRIPED TIE
Art nr.
I010367

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)