Specifications
| Description 2 | NAVY/RED/LT BLUE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 012196A |
| Presentation | SLEEVED |
| Product Style | 11" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | CLIVEMARK |
| Product Type | Offshore |
| Size | 11" X 2.5" VELCRO |
EC0 ST BEDES 52" x 2.75" STRIPED TIE
Item No.
I037464
HOLLY LODGE HIGH 16" VELCRO TIE
Item No.
I037385
ECO CHRIST THE SAVIOUR 14" VELCRO TIE
Item No.
I037221
THE COTWOLD YR 11 52" STRIPED TIE
Item No.
I037331

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)