Spezifikationen
| Description 2 | NAVY/RED/LT BLUE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 012196A |
| Presentation | SLEEVED |
| Product Style | 11" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | CLIVEMARK |
| Product Type | Offshore |
| Size | 11" X 2.5" VELCRO |
HEATH HOUSE PREPARATORY RUCKSACK STYLE BAG
Artikel-Nr.
I037443
CRAIGMOUNT 54" x 3" STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I037450
MALONE COLLEGE 52" SCHOOL TIE
Artikel-Nr.
I037203
ECO ST BEDES ELASTIC STRIPED TIE
Artikel-Nr.
I037458

English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)