Spécifications
| Description 2 | NAVY/RED/LT BLUE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 012196A |
| Presentation | SLEEVED |
| Product Style | 11" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | CLIVEMARK |
| Product Type | Offshore |
| Size | 11" X 2.5" VELCRO |
COLSTONS LOWER SCHOOL SENIOR HOLDALL
No. d'article
I037302
ECO ST BEDES ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I037458

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)