Specifications
| Description 2 | ROYAL/GREY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004749 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.5" |
ST NINIANS FIFE ELASTIC STRIPE TIE
Item No.
I025365
ST PAT DUMBARTON 39" SCHOOL TIE
Item No.
I025369

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)