Specifications
| Description 2 | ROYAL/GREY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004749 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.5" |
ST PAT DUMBARTON 39" SCHOOL TIE
Item No.
I025369
ST MONICA 14" CLIP ON TIE
Item No.
I025349

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)