Specificaties
| Description 2 | ROYAL/GREY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 004749 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.5" |
ST MARKS 19" CLIP ON JACQUARD TIE
Art nr.
I025275
ST LAWRENCE ACADEMY 52" POLY JACQUARD TIE
Art nr.
I025234

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)