Specifications
| Description 2 | DARK NAVY/GOLD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 001439 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
ARK LITTLE RIDGE 45" X 2.75" SCHOOL TIE
Item No.
I021337
ST PAUL'S ADDLESTONE CLASSIC GYM BAG
Item No.
I030110
ALLEYN COURT SENIOR HOLDALL
Item No.
I029959
WATFORD GIRLS MTO PREMIER BACKPACK - O/S
Item No.
I030248

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)