Specifiche
| Description 2 | DARK NAVY/GOLD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 001439 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
ST EDWARD'S OXFORD BOOT BAG O/S
Articolo nr.
I030003
ASHFIELD BOYS 4-5 YR 52" POLY JACQUARD TIE
Articolo nr.
I021366
HERNHILL C OF E PRI BOOKBAG
Articolo nr.
I029900

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)