Specificaties
| Description 2 | DARK NAVY/GOLD HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 50 |
| Cross Ref No. | 001439 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Motif | ALLOVER |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
BARKING ABBEY MAIN 52" X 3" POLY JACQUARD TIE
Art nr.
I021443
BIRKDALE SCHOOL SENIOR 56"x3.5" TIE
Art nr.
I021566
ST PETERS & ST PAULS SPECIAL BOOKBAG
Art nr.
I030212
BROOKE PRIORY LINEN BAG 16" X 14"
Art nr.
I030551

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (Nederland)