Spécifications
| Description 2 | BOTTLE/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001426 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
BLACK WATCH 56" JACQUARD TIE
No. d'article
I010374
THE HALL 52" STRIPED TIE
No. d'article
I010444
ST AUSTIN ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I010382
ST ASAPH VP ELASTIC STRIPED TIE
No. d'article
I010473

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)