Spécifications
| Description 2 | MAROON/LT NAVY |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 002668 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
BLACK WATCH 45" JACQUARD TIE
No. d'article
I010368
BLACK WATCH 16" CLIP ON JACQUARD TIE
No. d'article
I010366
BLACK WATCH 54" JACQUARD TIE
No. d'article
I010370
BLACK WATCH 56" JACQUARD TIE
No. d'article
I010374

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)