Specifications
| Description 2 | BOTTLE/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001426 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
HARDY MEMORIAL EL" STRIPED TIE
Item No.
I010466
ST ASAPH VP ELASTIC STRIPED TIE
Item No.
I010473

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)