Specifiche
| Description 2 | BOTTLE/RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001426 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
HARDY MEMORIAL 39" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010458
HEYWOOD ELASTIC STRIPED TIE
Articolo nr.
I010508
ST GREGORYS 45" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010532
GRETTON 39" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010545

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)