Spécifications
| Description 2 | BLACK/CRAMMED WHITE/CRAMMED RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006460 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
THE SELE 52" X 2.75" STRIPED TIE
No. d'article
I010796
ST JOHNS COLLEGE 54" STRIPED TIE
No. d'article
I010787
SYLVIA YOUNG - 52" STRIPED TIE
No. d'article
I010790
THE PREBENDAL SCHOOL 45" JACQUARD TIE
No. d'article
I010750

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)