Specifiche
| Description 2 | BLACK/CRAMMED WHITE/CRAMMED RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006460 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
CULTS ACADEMY 52" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010782
THOMAS DAY 45" X 2.75" JACQUARD TIE
Articolo nr.
I010759
THE PREBENDAL 45" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010746
ST JOHNS SNR 52" STRIPED TIE
Articolo nr.
I010800

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)