Specifications
| Description 2 | BLACK/CRAMMED WHITE/CRAMMED RED |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 006460 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | CLIPON |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
TIE-98-POL THOMAS'S 52" X 2.75" JACQUARD TIE
Item No.
I010797
ST JOHNS WALHAM GOLD HSE 39" STRIPED TIE
Item No.
I010720

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)