Spécifications
| Description 2 | LT BLUE 7/NW LT SILVER/GOLD |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | WTARKSWIFTTIE45" |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | WT 17 MACHINE WASH |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
ARK BENTWORTH 45" STRIPED TIE
No. d'article
I009073
ELVETHAM HEATH PRIM 45" STRIPED TIE
No. d'article
I009124

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)