Specifications
| Description 2 | LT BLUE 7/NW LT SILVER/GOLD |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | WTARKSWIFTTIE45" |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | WT 17 MACHINE WASH |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
ST JOHN NORTH JUNIOR 54" JACQUARD TIE
Item No.
I008997
QUEENSBURY ACADEMY 52" STRIPED TIE
Item No.
I008919

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)