Specifiche
| Description 2 | LT BLUE 7/NW LT SILVER/GOLD |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | WTARKSWIFTTIE45" |
| Presentation | NO SLEEVING |
| Product Style | 45" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | WT 17 MACHINE WASH |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 45" X 2.75" |
GROVE SCHOOL 45" STRIPED TIE
Articolo nr.
I009078
ARK JOHN KEATS 52" STRIPED TIE
Articolo nr.
I009083
ARK BENTWORTH ELASTIC STRIPED TIE
Articolo nr.
I009102

Deutsch (Deutschland)
English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)