Specifications
| Description 2 | ROYAL/GREEN HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001658 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 16" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
BISHOP DOUGLAS PURPLE 16" CLIP ON HOUSE TIE
Item No.
I021578
BISHOP DOUGLAS YELLOW 16" CLIP ON HOUSE TIE
Item No.
I021579
THE LEYS CAMBRIDGE MTO TEAM KIT BAG- O/S
Item No.
I030427
BONUS PASTOR BT ROYAL HSE 52" X 3" POLY JACQ TIE
Item No.
I021694

Deutsch (Deutschland)
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)