Specifications
| Description 2 | ROYAL/GREEN HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001658 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 16" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
BHS YR 9/11 48" X 2.75" SCHOOL TIE
Item No.
I021545
BISHOP DOUGLAS YELLOW 16" CLIP ON HOUSE TIE
Item No.
I021579

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)