Spezifikationen
| Description 2 | ROYAL/GREEN HOUSE |
| Brand | SCHOOLWEAR |
| Quality | POLYESTER |
| Webshop Order Multiple | 36 |
| Cross Ref No. | 001658 |
| Presentation | U4K WT S/T NO SLEEVE |
| Product Style | 16" |
| Motif | N/A |
| Brand Label | U4K UNIFORM4KIDS.COM |
| Product Type | MANUFACT |
| Size | 16" X 3" CLIP-ON |
BIRKENHEAD 6TH 54" X 3.5" POLY JACQUARD TIE
Artikel-Nr.
I021567
BISHOP DOUGLAS BLUE 16" CLIP ON HOUSE TIE
Artikel-Nr.
I021575
ST MARYS CATHOLIC PRIMARY CLASSIC GYM BAG
Artikel-Nr.
I030748
BAR BEACON ROYAL HSE 52" X 2.75" SCHOOL TIE
Artikel-Nr.
I021438

English
English (New Zealand)
English (United Kingdom)
Français (Canada)
Français (France)
Italiano (Italia)
Nederlands (België)
Nederlands (Nederland)